Більшість людей боїться того, що зміни можуть привести до ще гіршого результату, тому довго терплять неприємні для себе моменти. Не бійтеся змінювати своє життя, особливо якщо вам давно пора знайти нову роботу, інформує Ukr.Media.
На роботі людина проводить більшу частину своїх буднів, а іноді навіть і вихідних, тому важливо, щоб вона любила свою справу, відчувала себе комфортно і добре заробляла. Однак якщо ви розумієте, що не любите свою роботу і буквально змушуєте себе туди ходити, вам варто знайти для себе щось краще, навіть якщо ви тільки недавно влаштувалися на робоче місце.
Ви не справляєтеся з навантаженням
Якщо не справляєтеся з тим обсягом справ, які на вас поклали, це зовсім не означає, що ви дурні, недосвідчені або ліниві. Можливо, ви просто взялися не за ту діяльність, у вас забагато відволікаючих чинників чи немає сильної мотивації, щоб робити все, про що вас попросить начальство. Спробуйте харчові продукти, які можуть поліпшити роботу вашого мозку. Однак якщо справа в самих завданнях, які вам доводиться виконувати, а не в вас і вашої мозкової активності, то допоможе зміна роботи — на ту, де ви зможете не тільки займатися справами і приносити користь, але і отримувати від цього задоволення.
У вас погані відносини з колективом
На будь-якій роботі важливо підтримувати хороші відносини з колективом, проте не завжди це вдається зробити, особливо якщо всі ваші колеги — це тільки жінки або тільки чоловіки. Всі люди різні, тому сподобатися абсолютно кожному часто неможливо, проте в робочому колективі принаймні не повинно бути яскраво вираженої ворожнечі. Якщо ж з якої-небудь причини ваші колеги постійно над вами жартують, пліткують за вашою спиною, псують вашу роботу і всіляко вам заважають, намагаються виставити вас перед начальством в невигідному світлі — швидше за все, ви з ними вже не подружитеся, як би ви не намагалися утрясти ситуацію. А значить, вам варто подумати про те, чи можете ви і чи хочете взагалі працювати в таких умовах. Тим більше що нічим хорошим для вас такі відносини з колегами не закінчаться: рано чи пізно вони свого доб'ються, і вас просто виженуть з організації з неприємним записом в трудовій книжці або змусять піти під слушним приводом з неабияк пошарпаними нервами і самооцінкою.
Ви отримуєте мало грошей
Гроші — це те, заради чого ви прийшли на цю роботу, і їх, як то кажуть, багато не буває. Чи влаштовує вас ваша зарплата? Якщо ні, і ви впевнені, що в іншому місці вам будуть платити більше, чому б вам в це "інше місце" не перейти? Матеріальний добробут і його досягнення — це основні стимули виконання роботи, навіть нелюбимої, тому якщо ви усвідомлюєте, що гідні більшого — добийтеся цього: знайдіть іншу роботу, а з цією розпрощайтеся.
Вам доводиться постійно затримуватися
У кожній організації бувають моменти, коли колективу доводиться затримуватися або працювати понаднормово, з цим нічого не поробиш. Інша справа, якщо ви навіть не можете згадати, коли в останній раз йшли додому вчасно і відчували себе повністю відпочилою людиною. Постійно затримуватися на роботі — ідея не найкраща. Швидше за все, ви чекаєте, що це хто-небудь оцінить, і ви отримаєте підвищення, Або вам збільшать зарплату. Але насправді ваш начальник, мабуть, помічає в вас просто ідеальну робочу силу, яку дуже зручно використовувати в своїх цілях і інтересах. І не мрійте про підвищення: його отримає хто-небудь інший, а вас залишать на колишньому місці, адже навряд чи знайдеться ще один такий витривалий чоловік, яким можна було б прикрити всі огріхи. Якщо ви відчуваєте, що працюєте на знос, постійно втомлюєтеся і зовсім не відпочиваєте, а до цього ваше начальство ставиться як до належного і ніяк ваші зусилля не заохочує, задумайтеся, а чи потрібна вам така робота?
Ви ненавидите свою спеціальність
Бувають різні ситуації, через які людина отримала не ту освіту, про яку мріяла: були проти батьки, не було місць в університеті, не взяли. В результаті людина, працюючи за фахом, на який вивчилася не за своїм бажанням, найчастіше нещасна, адже левову частку свого часу вона присвячує тому, до чого відчуває неприязнь. Якщо у вас сталася така ж ситуація, ще не пізно все змінити. Отримати освіту можна і дистанційно, крім того, є шанс, що вас приймуть на більш бажану роботу і без диплома. У будь-якому випадку, скільки часу ще ви зможете протриматися на роботі, яка не викликає в вас ніяких позитивних почуттів? Спробуйте стати щасливою людиною і зайнятися тим, що буде приносити вам не тільки дохід, але і задоволення.
Проблеми зі здоров'ям
Найважливіша причина поміняти роботу — якщо у вас з'явилися проблеми зі здоров'ям через вашу трудову діяльність. Наприклад, через постійне спілкування телефоном у вас почалися ускладнення з голосовими зв'язками, через незручне положення або важкі предмети, які вам доводиться носити, почала викривлятися спина, в організмі накопичилася маса шкідливих речовин через те, що вам доводиться дихати ними на роботі. Навіть якщо ви любите свою роботу і добре на ній заробляєте, ваше здоров'я важливіше. Краще зайнятися чимось іншим, більш безпечним для вашого організму, адже який толк в грошах, які ви отримаєте, якщо їх все одно доведеться витрачати тільки на ліки?
Зрозуміло, кожна людина мріє про те, що на новій роботі у неї все буде прекрасно, і в цьому місці вона пропрацює все життя. На жаль, в житті так буває нечасто, роботу доводиться міняти, часом навіть кожні кілька місяців. Якщо ви розумієте, що вас багато не влаштовує на вашій посаді — не потрібно це терпіти, ніхто вашу жертовність не оцінить і ніхто вас не пошкодує. Не бійтеся змінювати роботу до тих пір, поки не відчуєте, що задоволені графіком, колегами, своєю завантаженістю і заробітною платою. Робота — це практично ваш другий будинок, це місце, де ви проводите більшу частину кожного дня, і вам повинно бути там зручно. Психологи запевняють, що люди, яким постійно доводиться бувати в неприємних для них місцях, більш схильні до стресу. А позбутися від втоми і підняти собі настрій часом не так легко, як ви звикли думати.
Залиште відповідь