Календар футбольного Євро-2024: матчі, стадіони, результати

На футбольних полях Німеччини триває фінальний турнір чемпіонату Європи-2024.

Представлені 24 національні комнади. Збірна України грала у групі Е разом із Бельгією, Румунією та Словаччиною, передає Укрінформ.

Календар Євро-2024:

Груповий етап

Група А

Швейцарія, Угорщина, Шотландія, Німеччина.

14.06. Німеччина – Шотландія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22.00. Час початку матчів – київський. 5:1

15.06. Угорщина – Швейцарія. «Штадіон Кельн». Кельн. 16.00. 1:3

19.06. Німеччина – Угорщина. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00. 2:0

19.06. Шотландія – Швейцарія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00. 1:1

23.06. Швейцарія – Німеччина. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 22.00. 1:1

23.06. Шотландія – Угорщина. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 22.00. 0:1

Група В

Албанія, Італія, Хорватія, Іспанія.

15.06. Іспанія – Хорватія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00. 3:0

15.06. Італія – Албанія. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 22.00. 2:1

19.06. Хорватія – Албанія. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16.00. 2:2

20.06. Іспанія – Італія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22.00. 1:0

24.06. Албанія – Іспанія. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 22.00. 0;1

24.06. Хорватія – Італія. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00. 1:1

Група С

Англія, Сербія, Данія, Словенія.

16.06. Словенія – Данія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00. 1:1

16.06. Сербія – Англія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22.00. 0:1

20.06. Словенія – Сербія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16.00. 1:1

20.06. Данія – Англія. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19.00. 1:1

25.06. Англія – Словенія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00. 0:0

25.06. Данія – Сербія. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22.00. 0:0

Група D

Польща, Нідерланди, Австрія, Франція.

16.06. Польща – Нідерланди. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16.00. 1:2

17.06. Австрія – Франція. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 22.00. 0:1

21.06. Польща – Австрія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00/ 1:3

21.06. Нідерланди – Франція. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00. 0:0

25.06. Нідерланди – Австрія. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00. 2:3

25.06. Франція – Польща. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 19.00. 1:1

Група Е

Бельгія, Словаччина, Румунія, Україна.

17.06. Румунія – Україна. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 16.00. 3:0

17.06. Бельгія – Словаччина. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19.00. 0:1

21.06. Словаччина – Україна. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 16.00. 1:2

22.06. Бельгія – Румунія. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00. 2:0

26.06. Словаччина – Румунія. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 19.00. 1:1

26.06. Україна – Бельгія. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00. 0:0

Група F

Туреччина, Грузія, Португалія, Чехія.

18.06. Туреччина – Грузія. «BVB-Штадіон». Дортмунд.  19.00. 3:1

18.06. Португалія – Чехія. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00. 2:1

22.06. Грузія – Чехія. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 16.00. 1:1

22.06. Туреччина – Португалія. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 19.00. 0:3

26.06. Грузія – Португалія. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 22.00. 2:0

26.06. Чехія – Туреччина. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 22.00. 1:2

1/8 фіналу

1. 29.06. 2A – 2B. «Олімпіаштадіон». Берлін. 19.00. Швейцарія – Італія – 2:0

2. 29.06. 1А – 2С. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00. Німеччина – Данія – 2:0

3. 30.06. 1C – 3D/E/F. «Арена АуфШальке». Гельзенкірхен. 19.00. Англія – Словаччина – 2:1 (додатковий час). Основний час – 1:1

4. 30.06. 1В – 3A/D/E/F. «Штадіон Кельн». Кельн. 22.00. Іспанія – Грузія – 4:1

5. 01.07. 2D – 2E. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 19.00, Франція – Бельгія – 1:0

6. 01.07. 1F – 3A/B/C. «Франкфурт Штадіон». Франкфурт-на-Майні. 22.00. Португалія – Словенія – 3:0 (пенальті), Основний і додатковий час – 0:0

7. 02.07. 1E – 3A/B/C/D. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 19.00. Румунія – Нідерланди – 0:3

8. 02.07. 1D – 2F. «РБ Арена». Лейпциг. 22.00. Австрія – Туреччина – 1:2

1/4 фіналу

9. 05.07. Переможець матчу 4 – переможець матчу 2. «Арена Штутгарт». Штутгарт. 19.00. Іспанія – Німеччина – 2:1 (додатковий час). Основний час – 1:1

10. 05.07. Переможець матчу 5 – переможець матчу 6. «Фолькспаркштадіон». Гамбург. 22.00. Франція – Португалія – 5:3 (пенальті). Основний і додатковий час – 0:0

11. 06.07. Переможець матчу 3 – переможець матчу 1. «Дюссельдорф Арена». Дюссельдорф. 19.00. Англія – Швейцарія – 5:3 (пенальті), основний час – 1:1, додатковий – 0:0

12. 06.07. Переможець матчу 7 – переможець матчу 8. «Олімпіаштадіон». Берлін. 22.00. Нідерланди – Туреччина – 2:1

1/2 фіналу

13. 09.07. Переможець матчу 9 – переможець матчу 10. «Арена Мюнхен». Мюнхен. 22.00. Іспанія – Франція

14. 10.07. Переможець матчу 11 – переможець матчу 12. «BVB-Штадіон». Дортмунд. 22.00. Англія – Нідерланди

Фінал

15. 14.07. Переможець матчу 13 – переможець матчу 14. «Олімпіаштадіон». Берлін. 22.00.

Фото: uefa.com.

Джерело