Костадінова про рекорд Магучіх: Досягнення українки є історичним

Болгарка Стефка Костадінова, якій належав попередній рекорд у стрибках у висоту, що протримався 37 років (2,09 м), прокоментувала історичне досягнення українки Ярослави Магучіх (2,10 м).

Про це повідомляє пресслужбі НОК України, передає Укрінформ.

«Я рада, що світовий рекорд у стрибках у висоту серед жінок зараз становить 210 см. Була впевнена, що це колись станеться. Досягнення українки Ярослави Магучіх є історичним не лише тому, що вона побила рекорд, який тримався 37 років, а й тому, що ці 210 см доводять, що людські можливості безмежні і розвіюють сумніви песимістів із їхніми заявами про те, що деякі рекорди в легкій атлетиці залишаться назавжди.

Місяць тому у Римі я була серед офіційних осіб, які нагороджували Магучіх після того, як вона виграла європейське «золото». Під час церемонії я міцно обійняла її і прошепотіла їй на вухо, що вона готова до світового рекорду. Ми навіть посміялися, бо я їй сказала, що на Олімпіаді в Парижі вона могла б стрибнути на 207 см, а потім націлитись на 210 см, а вона це зробила прямо в Парижі, незадовго до Олімпіади», – сказала Костадінова.

Як повідомляв Укрінформ, Ярослава Магучіх побила світовий рекорд під час паризького етапу легкоатлетичної «Діамантової ліги».

Фото: facebook.com/olympicua.

Джерело