На Черкащині отримали підозру 12-ро організаторів мережі підпільних гральних закладів | Кримінал

За процесуального керівництва Черкаської обласної прокуратури повідомлено про підозру 12 членам злочинної організації за фактами незаконної діяльності з організації та проведення азартних ігор, легалізації (відмиванні) доходів, одержаних злочинним шляхом.

За даними слідства, мешканець Уманського району створив злочинну організацію, до її складу залучив інших громадян. У подальшому вони налагодили роботу мережі нелегальних гральних закладів на території міст Умань, Монастирище та Жашкові Уманського району. Там відкрили та забезпечили функціонування 4 закладів азартних ігор. Доступ своїм відвідувачам надавали через мережу Інтернет.

Отриманими від незаконної діяльності коштами члени злочинної організації розпоряджалися на власний розсуд.

У межах досудового розслідування правоохоронці провели ряд обшуків у листопаді 2023 року й лютому 2024 року та припинили діяльність мережі незаконних гральних закладів.

За їх результатами вилучено близько 70 комплектів комп’ютерної техніки, сервери адміністраторів закладів, флеш-накопичувачі, камери відеоспостереження, чеки, чорнові записи щодо протиправної діяльності, а також грошові кошти, ймовірно, отримані від незаконної організації грального бізнесу.

За матеріалами Черкаської обласної прокуратури

Джерело