Предмети, які кладуть поруч із грошима багатії: на удачу і примноження

Фінансово успішні люди старанно працюють, але часто мають власні щоденні ритуали, які, як вони вірять, приносять їм удачу. Багато бізнесменів забобонні, деякі облаштовують свій будинок згідно з давнім мистецтвом фен-шуй і вважають, що цим залучають гроші у своє житло. А також неабияку кількість багатіїв носять із собою грошові талісмани, щоб зберегти та примножити вже наявний дохід, інформує Ukr.Media.

Дріжджі

Ще з давніх-давен у людей була віра в те, що для того, щоб у будинку завжди були гроші, потрібно в гаманець покласти маленький пакетик сухих дріжджів. Можливо декому це може здатися смішним, лише наші предки вірили, що як тісто росте від дріжджів, так і кількість грошей буде примножуватись.

Осика

З давніх-давен люди були переконані, що це дерево має магічні властивості. Наші пращури вважали, що осиновий лист є символом багатства та грошей. Якщо покласти його поруч із тим місцем, де ви зберігаєте гроші, то він сприятиме притягненню багатства.

У гаманці необхідно мати щасливу купюру

Якщо ви витратите щасливу купюру, то не зможете накопичити гроші, і подальше життя проходитиме у злиднях. Радять використовувати банкноти, на яких є дата вашого народження. Дуже добре, якщо будуть дві останні цифри.

Монета з червоною ниткою

У Китаї прийнято прив'язувати до монет нитки червоного кольору. Китайці переконані, що цей талісман сприятиме надходженню грошей до сім'ї. На вигляд це звичайна кругла монетка, всередині якої є квадратний отвір. Досить часто на цих монетах бувають зображені ієрогліфи. Вони й символізують багатство. Зазвичай, такі монетки кладуться якомога ближче до грошей. Головна тут кількість. Якщо покладете 2 монетки, то це дасть можливість накопичити трохи більше грошей, а 3 монети дозволять домогтися кар'єрного зростання.

Джерело