Привітання з Вербною неділею

Красиві привітання з Вербною неділею


Гілочки тоненькі, котики вербові,
Всіх благословляють, щоб були здорові,
Щоб жили в любові і достаток мали,
Щоб в молитві й з Богом діточки зростали.
Гілочки вербові сонце зігріває,
А душа радіє, а душа співає,
Бо вже близько свято, писанки і паска,
Бо на землю сходить світла Божа ласка.
Бо уже за тиждень буде в нас Великдень.
Верба красна розцвітає,
Про Великдень сповіщає
І Спасителю під ноги
Стеле гілочки розлогі.


У неділю Вербну природа оновлюється,
Теплотою і радістю серце наповнюється,
Гілочки верби здоров’я нам дають,
Коли легенько ними б’ють.
З прекрасним святом вас я вітаю,
Приємних емоцій побільше бажаю,
Нехай все, що ви задумали, збувається,
Нехай в житті все легко вдається!


Гілочки вербові сонце зігріває,
А душа радіє, а душа співає,
Бо вже близько свято, писанки і паска,
Бо на землю сходить світла Божа ласка.
Бо уже за тиждень буде в нас Великдень!


З Вербною неділею,
Зі святом тебе,
Нехай не буде ніколи
У твоєму житті зла,
Нехай верби свята гілка,
Принесе в твій дім добра,
Твоїм близьким, твоїм діткам,
Щастя буде без кінця!


У Вербну вам неділю
Бажаю щастя хвилю,
Здоров’я та удачі,
Й кохання ще на здачу.

Щастить нехай щомиті,
Щоб радісні та ситі,
Були в свята зелені,
Неначе наречені!


Щирі привітання з Вербною неділею


Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили для здійснення задуманого. Нехай вербочка охороняє дім від зла та негараздів, а Господь дарує щастя, сили та спокій. З Вербною неділею!


Вітаю з Вербною Неділею і всім серцем бажаю прогнати гілочками верби всі недуги, біди та образи, поселити назавжди в своєму будинку радість і благо, а в душі — спокій і надію. Здоров’я Вам і миру!


З Вербною неділею! Нехай світле свято заряджає теплою енергією, дає сили для здійснення задуманого. Нехай вербочка охороняє дім від зла та негараздів, а Господь дарує щастя, сили, спокій та смирення духу. Здійснюйте добрі вчинки та справи, залишайтесь чесними та вірними. Любіть, оберігайте, цінуйте своїх близьких, будьте жертовними душею та майте чисті помисли.


Зі святом! Нехай цей день принесе вам віру в майбутнє та любов близьких сердець. Нехай ваша душа наповниться світлом і теплом цього святкового дня, а кожен крок буде кроком до щастя та здійснення мрій. Бажаю вам миру, злагоди та віри у свої сили. Щасливої Вербної неділі!


У день Вербної неділі прийміть від мене найтепліші побажання! Нехай гілочка верби, яку ми святимо сьогодні з надією та вірою, принесе у ваше життя світло та радість. Бажаю, щоб кожен ваш крок був наповнений весняною енергією та позитивом. Нехай ваше серце буде спокійним і сповненим віри в краще майбутнє.


Оригінальні привітання з Вербною неділею


Нехай весняна верба розпуститься в вашому домі. Нехай вона принесе світло і радість, любов і достаток, успіх і добро. Бажаю, щоб у ваших чистих душах, завжди сяяла небесна благодать, що не затьмарюйте їх сумом, поганими думками і поганими вчинками. Завжди вірте в Бога і його чудову силу, моліться і радійте тому, що вам дано згори. З Вербною неділею!


Вітаю з Вербною неділею! Бажаю зберегти в душі чисте світло цього ніжного свята, нехай віра в диво завжди живе в серці, наповнюючи його щастям і спокоєм. Бажаю добрих друзів поруч, впевненості в завтрашньому дні й удачі у всьому. Любові, здоров’я і вічної весни!


В таке чудове свято бажаю, щоб разом з освяченою вербою в ваш дім увійшли благодать, достаток і радість. А душа хай цвіте і сяє, як весняні квіти. Нехай будуть поруч ті, хто дорогі серцю і любимі. Нехай Господь береже твою оселю і дарує здоров’я всім її мешканцям.


Вітаю тебе з чудовим святом і бажаю у Вербну неділю пам’ятати про те, що найважливіше в житті. Це – любов до близьких, вміння прощати, бажання бути поруч з рідними у важку хвилину. Нехай це свято очистить наші душі та серця, відкривши їх для всього найкращого!


Вітаю вас із Вербною неділею! Від щирого серця бажаю здоров’я всім членам вашої родини, миру вашому дому та світлої весни! Нехай усі нещастя та прикрощі обійдуть вас стороною, і тільки радість та добро знайдуть до вас дорогу!


Зворушливі привітання з Вербною неділею


У це світле весняне свято Вербної неділі хочеться побажати всім миру в душі, достатку в домі, чистих прагнень і помислів, а також гармонії з близькими. Нехай разом з гілочкою верби в ваш будинок увійдуть Ангели та охоронятимуть і берегти вас і вашу родину. Нехай це світле свято подарує тепло на серці, добрі думки і ясний, радісний день! Нехай сім’я завжди буде дружна, щаслива і здорова, а доля вбереже від бід!


Сьогодні я вітаю вас з Вербною неділею! Нехай з гілочкою верби ваш будинок наповниться світлим щастям, новими надіями, теплою атмосферою любові та взаєморозуміння! Нехай мир і злагода завжди панують у вашому домі!


Дорога моя подруго, вітаю з Вербною неділею! Нехай поруч з тобою завжди будуть справжні друзі, які допоможуть у скрутну хвилину і щиро розділять з тобою всі твої радості. Нехай поруч буде надійний супутник життя, а ти залишайся такою ж красивою, позитивною і ніжною.


Вітаю з Вербною Неділею. Бажаю добробуту та миру на довгі роки, бажаю, щоб гілки верби позбавили від усіх недуг та розчарувань, щоб це свято запалило яскравий вогонь любові в серці та полум’я щастя в усьому домі.


Вітаю тебе з чудовим святом і бажаю у Вербну неділю пам’ятати про те, що найважливіше в житті — любов до близьких, вміння прощати та бути щирим. Нехай це свято очистить наші душі та серця, відкривши їх для всього найкращого!


Верба красна розцвітає,
Про Великдень сповіщає
І Спасителю під ноги
Стеле гілочки розлогі.
Світла Вербниця настала,
Радість нам подарувала,
Край доріг і біля річки
Вкрились котиком вербички.
Галузочки посвятили,
Діток розуму навчили,
Щоб здоровими зростали,
Маму з батьком шанували!