Вітання з днем ангела Романа

Красиві вітання з днем ангела Романа


Твоє ім’я Роман – найкраще із імен,
Яким тебе благословила мати,
І ангел взяв тебе під свій покров,
Щоб до кінця життя оберігати!
Хай він з тобою разом довгий шлях пройде,
З тобою разом хай сумує і радіє,
Ти вір йому, бо він не підведе,
На нього завжди буде й є надія!


Романе, ми щиро
Бажаєм добра і, звичайно, ще миру!
Світанків сонячних, привітних,
А днів прекрасних, теплих, світлих.
Ночей спокійних, не тривожних,
А щастя стільки, скільки хочеш!
Здоров’я вдосталь і без ліку,
Кохання щирого довіку!


Хай Роману життєву дорогу
Встеляють небесні зірки,
І ангел твій хоронитель,
Хай буде з тобою завжди!
Щоб ти кожної миті відчув
Богородиці щиру опіку.
Бог з неба тобі хай дарує
Щастя, здоров’я і довгого віку.


Роман – ти в нас боєць,
І в роботі молодець!
Люблять всі тебе дівчата,
Липнуть всі, немов ти м’ята,
Ти в нас гордий, не здаєшся,
На любов не піддаєшся!
Хай завжди тобі везе,
І в житті буде усе!


Вітаю із днем ангела Романа,

Бажаю тобі успіхів і процвітання,

Хай доля зробить з тебе пана,

І здійсняться сьогодні всі твої бажання!


Застелила білим снігом,

Землю хуртовина,

А святковий стіл накрила,

Біла скатертина.

В день зимовий гріють душу,

Теплі побажання,

Настрій свята в серці творять,

Щирі привітання!

В іменини ми бажаєм,

І щодня й щомиті,

Хай Роману помагає,

Ангел покровитель!


Оригінальні привітання з днем ангела Роману


Романе, вітаю іменинами! Нехай твій небесний охоронець завжди буде поруч – у радості та смутку, в любові та розлуці, щосекунди. Коли ти падаєш, він тебе підіймає, коли ти плачеш – втішає, а в радості – разом з тобою радіє. Зі святом!


Вітаю з Днем Ангела!  Нехай цей день буде для тебе часом нових початків і мудрих рішень. Нехай ангел-охоронець завжди надихає тебе на великі справи і відкриває нові горизонти. Пам’ятай, кожен день – це нова можливість для здійснення мрій. Бажаю мудрості і спокою в серці!


З Днем ангела! В цей особливий день хочу побажати тобі, щоб ангели завжди були поруч, захищаючи тебе від усяких негараздів і наповнювали серце радістю і любов’ю.


Сьогодні день твого Ангела-Хранителя. Я тебе вітаю Роман та хочу побажати, щоб твій невидимий захисник оберігав тебе від різніх бід и напастей, щоб направляв тебе на вірний шлях, не давав тобі сумуваті и відганяв від тебе похмурі думки.


Роман, мої привітання сьогодні тобі. У кожного з нас є янгол-охоронець, і хоч ніхто його ніколи в житті не бачив, але все одно я впевнений, що він завжди десь близько нас. Хочу у цей радісний святковий день побажати тобі і твоєму ангелові побільше сонячних днів, радості у житті і любові до ближнього свого.


Щирі привітання з днем ангела Роману


Я хочу побажати, щоб у твоєму житті не було жодного похмурого дня! Щоб ангел-хранитель оберігав тебе і благословляв твій кожен вчинок, допомагав в будь-яких починаннях, висвітлював життєвий шлях і переховував під своїм крилом! З Днем ангела тебе, Роман!


Чарівного хлопця на ім’я Роман хочу привітати з його днем ангела! Бажаю, Ромочка, тобі, щоб будь-яка робота давалася легко, щоб успіх був стрімким і стабільним, щоб твоє щастя було довговічним і міцним, щоб душа була щирою, здоров’я – міцним, друзі – надійними, а любов – вірною і взаємною.


Дорогий Роман! У День ангела хочу побажати, щоб твій ангел завжди тебе оберігав і допомагав тобі у всіх твоїх справах – домашніх і робочих, щоб всі твої починання були втілені в життя, щоб тобі завжди супроводжували удача, процвітання і успіх.


З Днем Ангела тебе, Романе! Сьогодні у твою адресу хочеться сказати дуже багато теплих слів! Нехай життя підносить тобі тільки хороше: везіння, виконання бажань, високі злети! Роман – значить міцний. Бажаємо тобі міцного здоров’я, міцної дружби, міцного кохання і хай у тебе буде один єдиний роман, але на все життя!


Вітаю тебе, Роман. Бажаю, щоб в житті завжди було місце відважним подвигам і романтиці. Бажаю, щоб твоя удача завжди була з тобою. Здоров’я тобі, Романе, впевненості, мужності, любові, багатства, поваги і успішного досягнення всіх цілей.


Зворушливі привітання з днем ангела Романа


Вітаю, Роман. Бажаю бути романтичною натурою у відносинах з коханою людиною. І нехай твоя любов обов’язково буде взаємною. Бажаю проявляти себе серйозним чоловіком у всіх важливих питаннях і обов’язково домагатися успіху. Рома, будь активним, рішучим, сміливим. І нехай всі твої старання призводять до виконання мрії. Бажаю здоров’я, щастя і багатства!


Нехай кожен день, починаючи з сьогоднішнього Дня Ангела, життя розгортає перед тобою, Роман, червону килимову доріжку, по якій ти з тріумфом будеш рухатися прямо до своєї мети. Іди по ній з гордістю та впевненістю під спалахи успіху і музику щастя, тримаючи за руку удачу.


З Днем Ангела тебе, Романе! Сьогодні у твою адресу хочеться сказати дуже багато теплих слів! Нехай життя підносить тобі тільки хороше: везіння, виконання бажань, високі злети! Роман – значить міцний. Бажаємо тобі міцного здоров’я, міцної дружби, міцного кохання і хай у тебе буде один єдиний роман, але на все життя!


Нехай кожен день, починаючи з сьогоднішнього дня Ангела, життя розгортає перед Тобою, Роман, червону килимову доріжку, по якій Ти з тріумфом будеш рухатися прямо до своєї мети. Іди по ній з гордістю та впевненістю під спалахи успіху і музику щастя, тримаючи за руку удачу.


Вітаємо Тебе з днем Ангела і бажаємо Тобі завжди з посмішкою зустрічати новий день. Нехай всі бажання виконуються, а віра в краще супроводжує Тебе по життю. Нехай Твій Ангел-охоронитель завжди буде з Тобою поруч, допомагає і вберігає Тебе від усього поганого.