У Києві відкрилась виставка The Will to Win, яка супроводжуватиме українців на Олімпійських іграх

Мультимедійну виставку The Will to Win, яка супроводжуватиме українську збірну на Олімпійських іграх у 2024 році, презентували в Києві.

Виставка представлена в ТРЦ «Гулівер», повідомляє кореспондент Укрінформу.

За словами виконувача обов'язків міністра молоді та спорту України Матвія Бідного, головна мета експозиції — «привернути увагу нашого суспільства до того, в яких умовах сьогодні тренуються наші спортсмени, через що їм доводиться проходити задля того, щоб за місяць представити нашу країну на найбільшому спортивному форумі світу».

Він наголосив, що головна мета представлення України на Олімпіаді цього разу «не тільки в здобутті голів, медалей, вона полягає в тому, щоб донести до всього світу те, за що ми сьогодні боремося, донести свої цінності, донести своє бачення, волю до перемоги».

«Ми маємо всі чітко усвідомлювати, що сьогодні наші спортсмени виконують дуже важливу соціальну функцію, тому що та цільова аудиторія, яка орієнтована на спортсменів, вона зазвичай не дивиться новини, не слухає політиків, вона не цікавиться якимись політичними процесами, але вона є дуже важливою — це наша молодь, яка буде формувати міжнародний порядок денний на завтра. Тому дуже важливо, щоб від наших спортсменів також виходили ті ціннісні наративи, ті цінності, за які сьогодні борються сили нашої оборони, бореться вся наша Україна», – сказав Бідний.

Презентація мультимедійної виставки “The Will to Win” / Фото: Руслан Канюка, Укрінформ

Джерело