Звільнення з роботи: причини, які не варто розглядати як серйозні для прийняття цього рішення

Звільнення з роботи — це відповідальний крок, над яким багато людей розмірковує роками. Причини для звільнення повинні бути дійсно вагомими. Якщо ви не впевнені, що об'єктивно оцінюєте ситуацію, що склалася, ми пропонуємо вам поглянути на ці 6 причин, інформує Ukr.Media.

Ви знайомі хоч з однією людиною, яка дійсно обожнює своє місце роботи та не мріє його змінити? Найчастіше люди постійно чимось незадоволені, або ж перебувають у пошуках роботи своєї мрії, яку не так вже легко знайти. У більшості випадків вони звільняються тільки тому, що їм не подобається начальник або колеги. Чи справді ці причини можна вважати вагомими? Для справжнього професіонала навряд чи. Якщо ви все ж не особливо щасливі на робочому місці та роздумуєте про звільнення, подумайте, наскільки серйозно обґрунтоване ваше бажання.

Вам не до душі ваш начальник

Якби ви знали, скільки людей потай ненавидять своїх босів? Але вони все одно відповідально підходять до своєї роботи, розуміючи, що нелюбов до начальства — причина вкрай суб'єктивна. Тому її не варто розглядати як мотив для добровільного звільнення. Взаєморозуміння в колективі — це обов'язкова умова для якісної роботи. Але вам не потрібно прагнути стати друзями з начальником. Досить нормальних професійних відносин і відповідального підходу. І, до речі, не приймайте недоліки боса близько до серця!

Вам не подобається робоча обстановка

Безсумнівно, будь-якій людині хочеться працювати в максимально комфортній обстановці та доброзичливій атмосфері. Однак, будьте реалістом. Не розглядайте цей аспект як пріоритетний, якщо ви вже вирішили здійснити звільнення з роботи.

Вас не влаштовує робочий колектив

Якщо вам некомфортно працювати з колегами, і ви не знаходите спільну мову у вашій команді, подумайте двічі, перш ніж написати заяву про звільнення. Зрештою, ви влаштувалися на роботу, щоб заробляти гроші. А не для того, щоб придбати тут другу сім'ю з милими дружніми посиденьками. До речі, якщо хтось із колег вам особливо неприємний, просто постарайтеся мінімально з ним контактувати.

Вас дратують дрібні та нудні завдання

Якщо ви хочете добитися успіху, пам'ятайте, що в цьому процесі поспішність протипоказана. Так, вам потрібно ретельно і скрупульозно виконувати всі завдання. Навіть якщо вони здаються вам незначними та нудними. Смішно та інфантильно налаштовувати себе на звільнення з роботи з причини того, що ви хотіли відразу ж очолити величезний і відповідальний проєкт. А натомість вам доручили робити щось менш цікаве.

Ви впевнені, що вас недооцінюють і навіть не помічають

Це ще один несерйозний мотив для звільнення з роботи. Навряд чи вас будуть недооцінювати колеги та начальство, якщо ви відповідально підходите до своєї роботи та показуєте непогані результати. Можливо, у вас просто занижена самооцінка і банальна нестача впевненості в собі та своїх уміннях.

Ви приймаєте все дуже особисто

Запам'ятайте одну просту істину: на будь-якому робочому місці трапляються суперечки, розбіжності та конфлікти. Уявіть собі, це не така вже й рідкість! Якщо вас вибивають з колії суперечки всередині колективу або якісь не дуже приємні ситуації, тоді вам, швидше за все, потрібно наростити собі товсту шкіру. А не думати про негайне звільнення з роботи. Постарайтеся позбутися від своєї надмірної вразливості та змінити ставлення до оточуючих вас колег.

Джерело